Można je kupić zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Występują w wersji klasycznej jak i smakowej (np. chili). Są pożywne i bardzo łatwe w przygotowaniu - wystarczy podgrzać. Jedna paczka kosztuje ok. 7 zł (w zależności od sklepu).
![]() |
| www.z-eko.pl |
| www.tabele-kalorii.pl |


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz